Масляний обігрівач 2300 Вт Concept RO3411 11 ребер
Олійний радіатор Concept RO3411 підходить для приміщень без центрального опалення або як додаткове джерело тепла. Він не спалює кисень, що робить його безпечним для тривалого використання, зокрема в дитячих кімнатах, для алергіків і астматиків. Обігрівач оснащений колесами та ручкою для зручного переміщення.
Для безпеки передбачені захист від перегріву, функція автоматичного вимкнення у разі перекидання та захист від замерзання.

Технічні параметри:
- Сенсорне управління
- Світлодіодний дисплей
- Таймер 0-24 години
- Мінімалістичний та елегантний дизайн
- Кількість ребер: 11
- Легке управління та тиха робота
- 4 колеса для зручного керування
- Практична ручка для перенесення
- Тримач для змотування кабелю живлення
- 3 режими
- Захист від перегріву
- Функція антифризу
- Функція проти замерзання
- Автоматичне відключення при випадковому перекиданні
- Довжина кабелю живлення: 180 см.
- Вага: 11 кг
- Розміри: 48,6 х 28 х 64 см
- Максимальна потужність: 2300 Вт
- Напруга живлення: 220 - 240 В
- Частота: 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 486 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 443 ₴




