Неодимовий магніт 60x22 мм Mar-Pol M66860
Неодимовий магніт створює сильне магнітне поле, яке перетворюється на високу притягальну силу. Максимальне навантаження: 170 кг.
Дану вантажопідйомність перевіряють спеціальним датчиком на розривному вимірнику, магніт «приклеюється» до товстої, рівної, сталевої поверхні і це максимальне значення.
Заявлена ємність буде меншою для тонких, нерівних, забарвлених або іржавих металів. У крайніх випадках, залежно від стану об'єкта, що притягується, втрата потужності може становити до 70%.
Особливості:
- Призначення: утримання, фіксація та збір металевих предметів
- Діаметр: 60 мм
- Товщина: 22 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.11 кг |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Зусилля на розрив | 120 кг |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Сила зчеплення | 170 кг |
| Форма магніту | Диск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583,67 ₴









Відправка з 27 травня 2026